חיפוש

ויזה לסרי-לנקה, מידע למטייל

עודכן ב: 29 אוק 2019

כל מטייל המגיע לסרי לנקה צריך ויזה על מנת להכנס. תוקף הויזה הוא 30 יום, בהם אפשר להכנס ולצאת פעמיים, וניתן לעשותה בשתי דרכים:

1. בשדה התעופה בקולמבו כאשר מגיעים:

לאחר הנחיתה ולפני ההגירה תראו דוכן בו ניתן להנפיק ויזה מיידית. שירות זה יעלה לכם $40, קחו בחשבון את התור לדוכן אחרי הטיסה הארוכה ונסו את הדרך הבאה והיעילה יותר:

2. בקשה לויזה לסרי לנקה אונליין:

ניתן להגיש בקשה לקבלת ויזה באינטרנט בקלות! הכנסו לאתר ההגירה של סרי לנקה: eta.gov.lk ומלאו באנגלית את הפרטים. לאחר מילוי הטופס תצטרכו לתת אמצעי תשלום- עלות הויזה אונליין הוא $35. בתום התהליך לאחר שליחת הטופס והתשלום תקבלו אישור בקשה - שימו לב! אישור זה אינו הויזה, את הויזה תקבלו למייל לאחר שבהגירה יעברו על הבקשה שלכם ויאשרו אותה. ניתן לבדוק באתר ההגירה את מצב הבקשה שלכם, וברגע שתאושר תקבלו את הויזה למייל שלכם- מומלץ להדפיס את המסמך ולהצמידו לדרכון.

***חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים את הפרטים בדיוק כפי שמופיעים בדרכון וכמו כן את כתובת הדואר האלקטרוני, הטלפון שלכם והתאריך בו אתם מתכוונים להגיע.


הארכת הויזה לסרי לנקה

במקרה ואתם מעוניינים להשאר בסרי לנקה לתקופה של יותר מ-30 ימים, ניתן להאריך את אשרת השהייה. בכדי שיאשרו לכם הארכת ויזה (בד"כ תקבלו הארכה של חודשיים נוספים) חשוב מאוד להגיש את הבקשה לפני שפג תוקפה של הויזה.

תהליך זה כרוך בנסיעה לקולמבו וביקור במחלקת הוויזות של משרד ההגירה הראשי בקולומבו.

הגעה: נסיעה ברכבת או אוטובוס לתחנה המרכזית בקולומבו (Colombo Fort) ומשם נוסעים כחצי שעה בטוקטוק לרשות ההגירה: Department of Immigration and Emigration כתובת: "Suhurupaya", Sri Subhuthipura Road, Battaramulla.Battaramulla,Sri Lanka

זמן: התהליך לוקח לפחות 3 שעות מהגעתכם למשרד ההגירה - מומלץ להגיע ב7:45 בבוקר שהמשרד נפתח ועדיין לא עמוס.

מחיר: הארכה ראשונה תעלה כ-3,200 רופי

ניתן להשיג אצלינו טפסים למילוי מראש (יחסוך לכם זמן!) כמו כן, מומלץ להגיע עם תמונות פספורט.


controller@immigration.gov.lk

Telephone: 94-11-5329000

Fax: 94-11-2674621

www.immigration.gov.lk

📷

ילדים עד גיל 12 מקבלים ויזה לסרי לנקה חינם. שהות במדינה עד 48 שעות (ויזת מעבר) גם היא חינם. מנגד, ויזת עסקים עולה 40 דולר.#ויזה #סרילנקה


52 צפיות0 תגובות

בית חב"ד

חופי סרי-לנקה

היקדואה | ארוגם ביי

  • אינסטגרם חבד סרי לנקה
  • Trip Advisor Social Icon

© 2019 Chabad of Sri Lanka

whatsapp_logo.png